V současnosti si Hana Maciuchová dává od natáčení seriálu pauzu což, ovšem neznamená, že by zahálela. Kromě příprav na nové projekty, které ještě nechce prozrazovat, se například zařadila k dalším osobnostem jako je například Karel Gott, Ivana Chýlková, Chantal Poullain a další, kteří se rozhodli pomoci dobré věci.
Svou pomoc se rozhodla vyjádřit spoluprací se společností Diamonds International Corporation na jejím připravovaném kalendáři. Pro chystaný kalendář se na závěr vybíralo ze dvou alternativ fotografií. První byla Hana Maciuchová ozdobená diamantovým náhrdelníkem a náušnicemi focena přes zrcadlo. Druhou a nakonec všemi rozhodujícími vybranou alternativou byla fotografie, na niž je slavná herečka zachycena se svým dlouholetým životním partnerem Jiřím Adamírou. Na této fotografií zdobili Hanu Maciuchovou šperky z dílny společnosti D.I.C. přesahující hodnotu sto padesáti tisíc korun.
Svou zarámovanou fotografií si převzala z rukou fotografky kalendáře Sáry Saudkové a generálního ředitele společnosti D.I.C. MUDr. Luboše Říhy. Ten také na závěr jako projev díků za spolupráci předal herečce diamantový prsten.
Tento kalendář, který nechala na zakázku vytvořit společnost Diamonds International Corporation, podpoří jak výtěžkem z dražby originálu, tak z následného prodeje, konkrétní přístroj pro oddělení dětské onkologie FN Motol.
Nejnovější Komentáře