Farmaceutická společnost Pfizer v roce 1998 vyvinula zázračnou modrou pilulku s názvem Viagra. Lék na sebe okamžitě strhl pozornost a stal se nedostatkovým zbožím. Pro společnost pilulka přinesla nevídané zisky v řádech miliard a pro spotřebitele přesáhla cenu 2000 Kč za jednu tabletku už v roce 2012. Zájem mužů byl obrovský, ačkoliv cena byla neúnosně vysoká a ještě museli podstoupit vyšetření u lékaře, který jim následně vydal předpis na výdej léku v lékárně. Zdravotní pojišťovna na tento lék nijak nepřispívala a celou částku tak musel uhradit dotyčný. Ovšem od roku 2013 se mnohé změnilo.

Erectmax

V dnešní době se cena za jednu tabletu ustálila na 400 Kč, což je stále velice vysoká cena a navíc se jedná o lék, který není hrazen z veřejného zdravotnictví a tak pro řadu mužů prostě znamená vysokou investici do zkvalitnění jejich sexuálního života. Léku v roce 2013 skončila patentová ochrana a tak nyní na trhu můžeme narazit na viagru bez receptu, která slibuje podobný účinek a to za několikanásobně nižší cenu, než původní modrá pilulka. Různé společnosti se totiž chopily možnosti vyrábět generika, což jsou preparáty, které obsahují stejné složky a působí stejným způsobem, jako lék původní.

Šťastný pár

Pokud se jedná právě o viagru a její generika, jsou to různé preparáty se Sildenafilem. Muži, kteří si ovšem léčí vysoký krevní tlak, nebo je trápí srdeční choroby, by se měli tomuto preparátu raději vyhnout, mohl by pro ně znamenat závažné zdravotní komplikace. Pokud těmito problémy ovšem netrpíte, je snadné opatřit si účinný preparát na problémy s erekcí přímo z domova. Objednávku vytvoříte pomocí internetu, za lék zaplatíte platební kartou nebo bankovním převodem a vyhnete se nepříjemné návštěvě lékaře a ušetříte čas. Před užitím je třeba věnovat pozornost příbalovému letáku a ujistit se o vhodnosti přípravku.