Každý má nějaké problémy, které se mohou negativně odrazit v intimním životě. Pracovní povinnosti někdy umí člověka pořádně potrápit nejen po fyzické stránce, ale i po psychické. Fyzické vyčerpání nebo zdravotní problémy jsou nejčastější důvody, proč to v posteli skřípe. Dříve se říkalo že většinou nemají o sex zájem ženy, ale z dlouhodobých průzkumů vychází že ani jedno pohlaví si nemá co vyčítat. Problém kdy není o sex zájem pramení i z toho, že jsou spolu partneři ve vztahu už dlouho a vzájemně se omrzeli.

kondom na ruce

Je nutné brát v potaz, že s každým, s kým budete v dlouhodobém vztahu, bude jednou starší, poznáte ho z větší části a už nebudete mít potřebu spolu trávit všechen čas a vzájemně se dobývat. I přesto však roste počet rozchodů, protože lidé většinou tyto potíže neustojí a řeší je rozchodem. Spousta párů nedostatek sexu neřeší, až si jeden z nich najde někoho bokem. Nevěra samozřejmě není řešení. Člověk si holt musí zvyknout na to že postupem času nebude ve vztahu taková bezstarostnost a zábava.

Co se týče zdravotní stránky, u mužů i žen se objeví postupem času potíže, které sex ztěžují až znemožňují. Patří sem pokles libida, které je častější u žen, a objevuje se především v období menopauzy. Muži zase řeší otázku jak zlepšit erekci, protože ta jejich k sexuálnímu styku prostě nestačí. Většinou jde o problém způsobený například stresem nebo špatnou životosprávou. Jenže okolo padesátého roku se u mnoha mužů objevuje strašák v podobě rakoviny prostaty, což s nedostatečnou erekcí přímo souvisí.

prášky viagra

Vždycky je potřeba řešit problém s lékařem, který zavčas určí případnou diagnózu. Pakliže je všechno v pořádku, je možné řešit situaci změnou životního stylu a nebo třeba užíváním volně dostupných doplňků stravy, které srovnají hladinu hormonů. Díky tomu se erekce zase vrátí do normálu.