Každý z lidí má své erotické touhy. A zatímco někomu se je daří úspěšně vyplňovat, je i celá řada lidí, kteří o svých erotických touhách jenom sní, ale nikdy je neuskuteční. Třeba proto, že by jenom těžko hledali partnerku, která by jim v tom vyhověla.

Určitě to znáte. Lidé jsou různí, a proto mají i o erotice různé představy, které se ne vždy shodují s představami jejich partnerů. A jsou i lidé, kteří dokonce nemají partnerku žádnou, a potom je jasné, že se jim nesplní nic, na co by nějakou vhodnou partnerku potřebovali.

Představte si třeba někoho, kdo by chtěl poznat, jaké to je, když si někdo užívá BDSM. Tedy ono poměrně rozporuplně vnímané ‚sado-maso‘. Kolikrát si člověk ani netroufne něco podobného své partnerce navrhnout, aby nebyl označen za nějakého toho úchyla. I když na tom vlastně vůbec nic není, je to neškodná zábava, která patří mezi erotické touhy.

dívka za časopisem

A tak někdo někdy zatouží po nějaké té dominantní osobě, která by mu dopřála erotické vzrušení provázené touhou po trestu a ponížení. Ale má smůlu, protože mu v tom nikdo nevyhoví.

Ale za takové neuspokojení si může našinec nejednou jenom sám. Protože si nedal tu práci, aby zjistil, že je u nás možnost si užít i něco takového, a to kdykoliv. Někomu takovému může nabídnout podobnou DSM či BDSM masáž https://mataharisalon.cz/cs/bdsm v Praze. Právě zde jsou k dispozici i zkušené terapeutky, které se postarají o to, aby byl jejich klient ‚poslušný‘. Tady si může zákazník užít i znemožnění svého pohybu, i lehké svazování, i předem dohodnutou míru bolesti, tady na něj použijí klidně i škrabošku na oči, provaz nebo důtky.

retro akt

I když je něco podobného pro mnohé z nás nepochopitelné, přijdou si tu ti, kteří to mají rádi, na své. Bez rizika, že je někdo bude považovat za ‚divné‘, bez nebezpečí odmítnutí. A protože jde o skutečně profesionálně poskytované služby, nemusí se tu zákazník bát, že by to jeho terapeutka přehnala a ublížila mu.