Stále nevíte, kam letos v létě vyrazíte na dovolenou? Vyrazte na Jižní Moravu! Stejně letošní situace příliš nenahrává cestování do zahraničí a navíc, Česká republika je velmi krásnou zemí s naprosto jedinečnou přírodou.

Jedním z nejkrásnějších lokalit, kterou byste za svůj život určitě měli navštívit, je Jižní Morava. Obzvláště oblast Lednice je opravdu nádherná. Pokud se proto tuto oblast rozhodnete, můžeme vám opravdu s klidným srdcem doporučit spa hotel lednice. Jedná se o opravdu dokonalý prostor pro trávení vaší klidné dovolení.

luxusní hotel

Hotel nabízí velmi krásné pokoje. Jsou moderně vybavené, čisté a nadčasové. Určitě celý prostorem budou nadšeny mladší i starší generace. Navíc součástí hotelu je wellness. Což je opravdové království jak pro ženy, tak pro muže. Zkrátka na své si přijde opravdu každý. Součástí celého resortu je i výborně hodnocená restaurace.

Kromě překrásného hotelu, zde naleznete i dokonalé prostředí. Například Lednicko-valtický areál je nádherný park společně se Státním zámkem Lednice. Jedná se o celosvětově velmi významnou památku, která je zapsaná i na seznamu UNESCO, což samo o sobě napovídá, že se jedná opravdu o skvostnou památku.

Budete-li mít chvíli času, určitě stojí zato si celý Lednicko-valtický areál projít. Naleznete zde park s říčkou. Po celém parku se pak můžete projít pěšky, projet na kole, nebo na koni, či se plavit po vodě na loďce. Zkrátka možností je tolik, že nudit se určitě nebudete!

zámecká zahrada

Za návštěvu stojí i samotný Státní zámek Lednice. Jedná se o architektonicky naprosto jedinečnou stavbu, která se svým vzhledem nepodobná žádné jiné stavbě z celého světa.

Jak již bylo jednou zmíněno, památka je na seznamu UNESCO a sjíždí se na ni podívat lidi z celého světa. Určitě byste se tak neměli nechat zahanbit a co nejrychleji tuto památku navštívit. Víme zcela jistě, že zklamní nebudete.