Pokud netrávíte většinu svého volného času na mobilu, neprohlížíte mnoho sociálních sítí a neztrácíte tak zbytečně nevyužitý čas, tak určitě občas dostanete chuť někoho porazit v nějaké hře. Může se stát, že třeba nemá někdo na hraní her čas, což vás zamrzí, ale určitě se vždy najde někdo, kdo vás v tom nenechá. Zároveň se u toho hodně zasmějete, více se třeba poznáte a mnoho se toho naučíte. Pojďme si říct nějaké základní hry, u kterých se zasmějete.

hry

1. Prší
Prší je prostě neskutečně známá karetní hra, kde začínáte se čtyřmi kartami a musíte se jich co nejdříve zbavit. Máte často nervy z toho, aby vám tam někdo nedal zrovna kartu, která se vám nehodí nebo aby někdo neprokoukl vaši taktiku. Nejlepší je to hrát aspoň ve třech lidech a dát si třeba, že ten, kdo první dosáhne deseti proher, tak prohrál úplně.

2. Uno
Uno je další karetní hra, která se u nás vzala ze zahraničí. Je dobré, aby jste byli aspoň čtyři. Dostanete určité množství karet a například tam najdete měniče, +2 karty pro následujícího hráče, měnič směru či díky kartě s číslem 7 si můžete karty s kýmkoliv vyměnit. Pravidla určitě naleznete na internetu. Tato karetní hra může zabrat chvíli, ale zároveň může zabrat i nějakou tu hodinu či dvě. Určitě se u ní nudit nebudete.

hry

3. Activity
Activity jsou velice známá hra a je nejlepší jí hrát ve více lidech a zároveň na týmy. Zažijete zde srandu díky pantomimě, mluvení, ale zároveň i kreslení. Zjistíte, zda máte podobné myšlení s někým z týmu. Tato hra může zabrat nějaký čas, ale určitě ten čas stojí za to.

4. Monopoly a Dostihy

Monopoly i dostihy jsou si dosti podobné. Obě hry jsou deskové, zaberou klidně i několik hodin, naštvete se, zasmějete se a užijete si společně strávený čas s přáteli či rodinou. U monopol jde o to, že kupujete nemovitosti, snažíte se zabrat políčka stejné barvy a zlepšovat je. U dostihů jde o to, že kupujete koně od jedné barvy a taktéž je zlepšujete. To je vlastně jediný rozdíl.