Právě levný mobilní důmmůže být ideální řešení vaší bytové krize. Můžete ho mít za bezkonkurenční cenu, ve velice krátkém čase a bez zbytečných starostí. A to je přece nabídka, která se neodmítá!

kostky

K bydlení nepotřebujete hypotéku
Jisté je, že kdyby všichni, kdo se trápí kvůli svým snům o bydlení anebo kvůli nedostupné hypotéce, věděli o mobilních domech, mnoho starostí by bylo rázem pryč. Vždyť na levné mobilní domy dosáhne skoro každý, a když si takový dům nepořídí přímo ze svých vlastních úspor, tak minimálně s pomocí malého úvěru. Skvěle bydlet pod vlastní střechou totiž můžete již od několika stovek tisíc korun, a za milión budete mít skvostné bydlení jako z pohádky.

Můžete bydlet bez starostí
Každý, kdo se o stavbu běžného domu více zajímá, moc dobře ví, kolik to dá práce takový dům postavit. Ale zdaleka nejde pouze o stavbu samotnou, ale také o všechny procesy a povinné náležitosti, které musíte zajistit před tím, než vůbec získáte stavební projekt a stavební povolení. A i kdybyste si koupili dům z katalogu, tak obíhání úřadů se rozhodně nevyhnete. A to vám sebere mnoho času, a také to nebude zadarmo.

na prodej

Skvělý život v útulném malém domě
Tomu všemu se tedy můžete hravě vyhnout pořízením mobilního domu. Takového domu, který bude již při umístění na váš pozemek plně vybavený a nebude v něm chybět nic důležitého pro život. To znamená, že v něm budou všechny důležité spotřebiče i nábytek, a také místnosti, které v domě chcete mít. Jen je potřeba počítat s tím, že podlahová plocha takového mobilního domu je poměrně omezená – vnitřní prostor zhruba odpovídá malému městskému bytu v panelovém domě – a na to je potřeba před pořízením a vybavováním takového domu myslet.
Jestliže ovšem nejste příliš nároční, a mnohem více si ceníte nízké ceny domu a možnosti bydlet na vlastním pozemku, byť by byl malý, tak je mobilní dům ideální investice.