Konkurence nikdy nespí, a proto je důležité sledovat, na jaké pozici se váš web aktuálně nachází. Pokud chcete být vždy o krok napřed, bude nutné mít jistotu, že váš internetový obchod anebo zkrátka web je vždy o pozici výše, než konkurence. Abyste nemuseli mít neustálé starosti, existuje služba SEO garance. Díky ní budete mít jistotu pozice, a to dlouhodobě, což vám nejenom ušetří starosti, ale také navýší návštěvnost. Ne každý specialista se však zaváže k něčemu takovému. Specialisté z firmy SEOlight s.r.o. se však garance nebojí, a proto můžete využít nadstandardní službu, kterou garance pozice je.

Zvýšení návštěvnosti závisí i na pozici odkazu

Určitě se nechcete nacházet na druhé nebo další straně při vyhledávání na Google anebo Seznamu. Takový web by byl nadmíru neefektivní, a proto je lepší platit každý měsíc určitou částku, která vám zajistí, že váš web bude vždy na výši. Garance pozice je však něčím výjimečná. Platba za tyto služby totiž probíhá až po dosažení smluvených pozic. Pokud se tedy cokoliv nepovede, odborníci po vás nebudou požadovat žádné peníze, tato služba bude tedy zdarma. Z toho plyne, že investice do těchto služeb není žádné riziko.

Jaký je průběh při dosahování smluvené pozice?

– Na začátku všeho je vaše objednávka na určité klíčové slovo
Cenová nabídka je následně ovlivněna právě klíčovými slovy
– Pro oboustrannou závaznost je sepsána smlouva
– Po veškeré administrativě započne samotná práce na pozicích

Aby bylo možné pozici garantovat, bude nutné spolupracovat delší dobu. Pravidelná aktualizace zpětných odkazů a přidávání dalších je nesmírně důležitá k udržení smluvené pozice, kterou odborníci dosáhnou. Jestliže chcete mít zkrátka jistotu, ale neradi byste cokoliv riskovali, bude pro vás garance pozice od firmy SEOlight s.r.o. tou nejlepší volbou.