Pronájmy dodávek z půjčovny dodávek Praha pujcovna-praha9.cz se staly výhodným podnikem pro obě strany. Domníváte-li se, že jde o výhodný „kšeft“ hlavně pro jejich majitele, pak zvažte následující fakta:

jízda po dálnici

Levné stěhování – vynaložíte sice určité fyzické úsilí, ale to má své výhody. Pokud nejste chronicky nemocní a neschopní vykonávat fyzickou práci, bude vám pohyb jen ku prospěchu. Samozřejmě zvažte přestěhování trezoru specialisty, ale máme teď na mysli běžné stěhování rozebíratelného nábytku, lehčích spotřebičů a věcí v krabicích. Pronájem dodávky vychází podstatně levněji, než celková částka u profesionální stěhovací firmy. Můžete také zkusit stěhování pozdě večer či v noci, hlavně v létě je to docela romantické a především nesmírně pohodové.

zácpa na dálnici

Levnější vyklizení pozůstalostí – stejný postup se týká vyklizení bytu, garáže, sklepa, dílny, kůlny apod. Vyklízecí firmy jsou sice efektivní a rychlé, ale také to zaplatíte. Výhodou dodávek je velký úložný prostor, a když jste šikovní, za pár hodin máte hotovo. Pouze musíte být opatrní a zajistit náklad proti pohybu, abyste nepoškodili interiér vozu. Nač tedy zbytečně platit, když to zvládnete sami a navíc máte přehled, co vyhazujete, a co by se ještě mohlo někomu hodit.

Levnější rekonstrukce – koupit byt nebo chatu, či starší domek je vždy výhodnější v původním stavu, než po rekonstrukci. Sami si totiž vytvoříte koncepci podle svého a mnozí z nás to zvládnou i sami. Co Čech, to kutil, a pokud nejste dvojníky figurek Pat a Mat, dokážete zhotovit příčky ze sádrokartonu, vyzdívku z pórobetonových tvárnic, montáž kuchyňské linky, přívod vody a odpadu, pokládku dlažby a podobné práce. Ty speciální s nutnou revizí, jako je elektroinstalace nebo rozvody plynu a topení, nechte na odbornících. K tomu ostatnímu vám dodávka poslouží perfektně – zajedete do hobbymarketu nebo do stavebnin (výhodné je vytvořit objednávku předem) a takto převezete vše, co potřebujete, a hlavně s přehledem.