Dáte si rádi sklenku či půllitr zlatavého pěnivého moku, avšak ne v hospodě či restauraci? Chutná vám točené pivo nejvíce v domácím pohodlí, anebo třeba na zahradě u přátel při grilování? Pak jste tady správně. Točené pivo můžete mít od nás kdykoli – tedy kromě neděle. Mezi 15 – 21 hodinou, šest dní v týdnu, si od nás můžete odnést točené pivo v PET lahvích a vychutnat si je tam, kde sami uznáte za vhodné.

pivo půllitr piva

Avšak to není všechno! Nejen prodej piva o/, nýbrž také jeho rozvoz pro vás zajistíme – stačí jen zavolat. A pak už si půl hodinky (maximálně hodinu, a to podle vzdálenosti, dopravní situace a počtu objednávek) počkáte na správně vychlazený doušek. Točené pivo rozvážíme po celé Praze, cena za dovážku pro čtvrti Praha 1, 2, 3, 7, 8, částečně 9 a 10 činí 89 Kč, pro ostatní části Prahy je o něco vyšší. Dodávku uhradíte v hotovosti. Jak sami vidíte, tradice, kdy bylo možné vypít si pohár dobře natočeného a vychlazeného piva jen v restauračních zařízeních přímo na místě, byla překonána, a to zcela určitě ke spokojenosti vás – zákazníků.

Jaké druhy piva a z kterých pivovarů vám je nabízíme?

Pilsner Urquell, Muflon Red Ale 13° Pivovar Kunratice,Desítka 10° Pivovar Malešov, Benedict 12° Klášterní Pivovar Břevnov, APA 11° Pivovar Libertas, Granát 12° tmavý ležák Černá Hora, Eleexeer Saison 11° Rukodělný pivovar Antoš, Black Hill Cider, Albrecht 12° Zámecký Pivovar Frýdlant, P.I.P.A. 14° Pivovar Permon.

Jak sami vidíte, prodáváme pivo od menších řemeslných, ale i větších a především osvědčených pivovarů. A jestli vám některá vaše oblíbená značka v nabídce chybí, můžete se obrátit na naši prodejnu s požadavkem o její zařazení do naší aktuální nabídky a my se vám budeme snažit vyjít vstříc.

pivo pípa

Náš obchod můžete navštívit osobně na Praze 3, anebo využijte webové stránky, kde si na nás najdete kontakty, abyste si mohli objednat svůj oblíbený chmelový nápoj.