Kdo z nás by nemiloval symboliku svého dětství. Oblíbené hračky, výzdoba v pokojíčku a všechny ty vzpomínky. Ovšem jednou nastane ta doba, kdy bychom se my ženy měly představy dětství vzdát. Tedy pokud si chcete najít partnera a žít si svůj dospělý život ve dvou. Ale nebojte, nemusíte dělat striktní řez, trochu z vašeho holčičího období si můžete promítnout i do partnerského života, třeba při vybavování bytu, pokud toho nebude přespříliš, může to být jen ku prospěchu vztahu a partnerovi to na vás může připadat roztomilé. Ale na určité věci opravdu pozor!
plyšák u zdi
Jakmile si budete chtít začít vodit partnera k sobě domů, vyvarujte se těchto věcí, jako je například postel plná plyšáků. Plyšáci představují děti a dětství a žádný muž (alespoň ten normální) se nechce milovat s dítětem, To samé jsou hromady panenek vyskládaných na poličce. Pokud máte k nějakému medvídkovi či panence obzvlášť silné pouto, tak ty si klidně nechat můžete jako artefakt z dětství, to každý rozumný člověk pochopí, ale větší množství už je opravdu přes čáru. Dále je třeba si dát pozor na růžovou výzdobu. Růžová barva opět patří spíše k malým holčičkám, a pokud se do ní i dospělé ženy halí od hlavy, až k patě působí na muže směšně a hloupě.
panenka s kloboukem
Tyto slečny jsou obvykle fyzicky velmi přitažlivé, ovšem s jejich inteligencí už je to trošku na štíru a proto velmi často slouží pro muže pouze jako dočasný sexuální objekt. Samozřejmě to neznamená, že je růžová barva ve vašem interiéru naprosté tabu, ale opět se opakuji, využívat velmi s mírou pouze jako doplňky pokoje či bytu. Takže kdy je tedy to správné období, oprostit se od děvčátka a stát se ženou? Každá to cítíme jinak a zřejmě neexistuje pevně daná hranice tohoto pomyslného přechodu. Ale je to někdy v době, kdy začínáme pociťovat, že bychom k sobě chtěly nějakého partnera, kterého bychom nerady vyděsily hned na začátku vztahu.