Nabízíme vám profesionální elektroinstalační materiál, nabízíme možnost, jak můžete mít to nejlepší. Nevěříte? Unica schneider je přesně to, co jste již dlouho hledali. Pokud se například jako firma, či živnostník zabýváte elektroinstalací, jste doma! Objevte nabídku, která vyrazí dech nejen Vám, ale i Vašim zákazníkům. Špičkové technologie, designové řady výrobků, technicky dokonalé zpracování. Tak, co na to říkáte? Nejjednodušší je podívat se na naše stránky. Všechno přehledně uspořádané a srovnané, ke každému produktu přehledná popiska, prostě pro odborníka hračka a laik se snadno zorientuje.
neónové osvětlení
Dlouhá tradice na trhu nás zavazuje ke komplexnímu přístupu vůči zákazníkovi. Chceme, abyste se k nám vraceli, chceme být nablízku pokaždé, když je to potřeba. Stačí se zamyslet nad faktem, jak často vyměňujete stávající žárovky, nebo zářivkové trubice. Také máte pocit, že častěji, než je zdrávo? Pak není nic jednoduššího než pořizovat nadčasové komponenty z našich produktových řad. Záruka, že namontovaná zářivková trubice vydrží opravdu dlouho i při častém, nebo dokonce nepřetržitém provozu, je rozhodně k nezaplacení. Málokdo má náladu dnes a denně řešit funkční osvětlení, zásuvku, nebo vypínač. A hlavně, když máte před sebou takovou možnost! Skutečnost, že myslíme nejenom na samotný prodejní fakt, ale i na Vaši spokojenost, nás řadí ke špičkám na trhu.
nadčasový design zářivek
Působíme v oblasti výroby a obchodu řad let, jsme profesionálové každým coulem a víme, že se na nás obracíte s různými požadavky. Velkou výhodou je, že neusínáme na vavřínech, jak nabídku, tak služby neustále rozšiřujeme pro spokojenost zákazníka. V praxi to znamená, že pokaždé když zavítáte na naše stránky, je z čeho vybírat. Vždy se jedná o nadčasové, kvalitní zboží, vždy se jedná o možnost, jak bezesporu ušetřit. Nejen vlastní peněženku, ale i ceny za spotřebu energií.